Amazon Cevizli Çay ve Shake Sipariş Orjinal ve En uygun fiyatlı Amazon Cevizli Çay ve Shake ürününü sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Amazon Cevizli (Brezilya Cevizi) Set Nedir? Nasıl Kullanılır? İçeriği Kullananlar

Amazon Cevizli (Brezilya Cevizi) Set Karışık Bitki Çayı ve Shake

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) İçerisindeki Ürünler Nelerdir?

Amazon Cevizli (Brezilya Cevizi) Seti içerisinde;

1 Kutu Amazon Cevizli ve Çikolatalı Karışım Shake 50 GR

1 Adet Amazon Cevizli Karışık Bitki Çayı 20 Süzen Poşet

bulunmaktadır.

Brezilya Cevizi Seti Sipariş

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Üretici Firma Adı

NLH İlaç Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Üretici Firma İşletme Kayıt Numarası

TR-34-K-152131

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Ürün Barkod Numarası

8697554882521

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Kullananlar

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Amazon Cevizi Kullanımı

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) İçindekiler

Amazon Cevizli ve Çikolatalı Karışım Shake İçindekiler
Amazon Cevizi, Kakao, Keçiboynuzu, Yulaf, Soya Fasulyesi, İncir, Keten, Üzüm, Isırgan, Ginseng, Magnezyum Oksit, Kalsiyum Oksit, Çinko Oksit.

Amazon Cevizli Karışık Bitki Çayı İçindekiler
Amazon Cevizi %25, Ihlamur, Kiraz Sapı, Limon, Tarçın, Avokado,

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Ne işe yarar ?

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) hakkında soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi almak ve bu ürünü sipariş vermek için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından veya müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Nasıl Kullanılır?

Amazon Cevizli ve Çikolatalı Karışım Shake 50GR Kullanımı
Ürünü sabah akşam uygun miktarda sıcak su veya sıcak light süt içerisine karıştırıp 10 dk kadar beklettikten sonra tüketebilirsiniz.

Amazon Cevizli Karışık Bitki Çayı 20 Poşet Çay Kullanımı
Süzen poşet üstüne kaynar su ilave edilip, 3-5 dk. demlendikten sonra içilmesi tavsiye edilir.

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Muhafaza ve Uyarı
 • Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ilaç değildir.Takviye edici gıdadır. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisinde kullanılmaz.
 • Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında ve 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Belirtileri

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) içeriğindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Ürünü Açıklaması

 

Amazon Cevizli Set (Brezilya Cevizi)

Amazon Cevizi Seti

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Sipariş

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Online Kredi Kartı ile Ödeme

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Yurtdışı Kredi Kartı ile Ödeme

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Kapıda Nakit Ödeme

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Kapıda Kredi Ödeme

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Havale ile Ödeme

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Western Union ile Ödeme

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) siparişlerinizde İzmir, Ankara, Bayburt, Sivas, Kütahya, Van, Bartın ve Türkiye’nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Avrupa’dan sipariş vermek isterseniz Hollanda (Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Deventer, Utrecht, Eindhoven), Belçika, Yunanistan, Macaristan, Slovenya, Litvanya, San Marino gibi ve Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Asya’dan sipariş isterseniz Azerbaycan, Rusya, Tayvan, Lübnan, Sri Lanka, Nepal, San Marino gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Afrika’dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) Amerika’dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Amazon Cevizi Çay Fiyat, Amazon Cevizi Çay Kapıda Ödeme, ucuza al Amazon Cevizi Çay, Amazon Cevizi Çay ürünü faydaları ve kullanımı, Amazon Cevizi Çay yararları, Amazon Cevizi Çay açıklamaları, Amazon Cevizi Çay ne kadar, Amazon Cevizi Çay ürünü satan, Amazon Cevizi Çay nereden alabilirim, Amazon Cevizi Çay zararları, Amazon Cevizi Çay satış yerleri, Amazon Cevizi Çay nerden alabilirim, Amazon Cevizi Çay nasıl kullanılır, Amazon Cevizi Çay, Amazon Cevizi Çay faydaları, Amazon Cevizi Çay fiyatları, Brezilya Cevizi satışı, Brezilya Cevizi ürünü, Brezilya Cevizi ürünü hakkında, Brezilya Cevizi ekşi, Brezilya Cevizi ürünü etkileri, Brezilya Cevizi nedir, Brezilya Cevizi yorum, Brezilya Cevizi ürünü satış yerleri, Brezilya Cevizi ürünü nasıl kullanılır, Brezilya Cevizi satılan yerler, Brezilya Cevizi nerede satılır, Brezilya Cevizi ürünü nerde, Brezilya Cevizi ürünü faydası, Brezilya Cevizi ürünü faydaları, Amazon Cevizli Shake ürünü satılan yerler, Amazon Cevizli Shake satan, Amazon Cevizli Shake kullanımı, Amazon Cevizli Shake ürünü satan yerler, Amazon Cevizli Shake ne işe yarar, Amazon Cevizli Shake satılır, Amazon Cevizli Shake yararlı mı, Amazon Cevizli Shake satan yerler, Amazon Cevizli Shake hakkındaki yorumlar, Amazon Cevizli Shake ürünü nereden alınır, Amazon Cevizli Shake hakkında açıklama, Amazon Cevizli Shake ürünü nerede satılır, Amazon Cevizli Shake ürünü nerelerde satılıyor, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) uyarılar, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) neye yarar, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) nerelerde satılıyor, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) zararlı mı, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) faydası, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) yorumları, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) etkileri, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) satılan, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) açıklamalı detayları, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü yorum, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) nereden alınır, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) yurtdışı sipariş, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü nerden alabilirim, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) nerde, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) detayları, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü kullanımı, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü satışı, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü faydaları neler, Amazon Cevizli Set (Karışık Bitki Çayı ve Shake) ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını https://www.urunavm.net/amazon-cevizli-cay-ve-shake/ online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
Amazon Cevizli Çay ve Shake Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde İade Garantisi

Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03
09:00-18:00

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları
 1. Meral Gümüş dedi ki:

  Merhaba ben nsl sipariş verebilirim .. whatsap nonuz varmı

  • urunavm dedi ki:

   sayfamızın en üstünde whatsap numaramız bulunmaktadır

 2. Ali dedi ki:

  Bu ürün orjinal olan brezilya cevizli çay mıdır ? Şu tv lerde çıkan üniversite onaylı olandan mıdır ?

 3. Asım Caner dedi ki:

  Ben Hollandadan amazon cevizli çay ve shake sipariş vereceğim sorun olur mu acaba yardımcı olur musunuz

  • urunavm dedi ki:

   Merhaba efendim hiçbir sorun yaşamadan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yurt dışıdan sipariş için bizlere ulaşabileceğiniz whatsapp hattımız 00 49 1514 785 61 39

 4. Cüneyt Kamalak dedi ki:

  Merhaba ben toptan sipariş vereceğim amazon cevizli çay kiminle görüşeceğim

  • urunavm dedi ki:

   Merhaba efendim +90 534 783 77 01 numarasından müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz

 5. Rümeysa Kuluç dedi ki:

  Brezilya cevizi ile amazon cevizi aynı şey galiba da çok faydalı selenyum minerali var çocuğu olmayanlar sık tüketmeli içeceği de iyi görünüyor

 6. Nalan Özpınar dedi ki:

  Amazon cevizli çay nasıl bir şey acaba ilk defa duydum yeni mi

 7. Fahriye Ceylan dedi ki:

  Ben almak istiyorum amozon cevizli çay yardımcı olur musunuz çayı nasıl içiliyor içinde ne var

 8. Sezer Gündogmus dedi ki:

  Amazon cevizli çay kulağa ilginç geliyor gerçekten faydalarını duymuştum alayım bakayım bi tadına

 9. Cuma Korkmaz dedi ki:

  Bana kızım almış amozon cevizli çay ve shake içmeye başladım tadı güzel yaşlandık artık ek gıda tüketmek lazım

 10. Munise Balkır dedi ki:

  Brezilya cevizini çok duydum aldım da tadını da beğendim bu da sıvı kıvamda içeceği tadını merak ediyorum alacağım